حوادث
خراسان رضوی، کاشمر
شنبه - جمعه: 08:00 - 17:00
برای استفاده از تمام امکانات سایت وارد شوید.
ورود عضویت
داعش دو مرد عراقی را با دینامیت منفجر کرد + فیلم
2015/09/09 0 دیدگاه

داعش دو مرد عراقی را با دینامیت منفجر کرد + فیلم

گروه تروریستی داعش این‌بار برای مجازات متهمان خود در الانبار از دینامیت استفاده کرد. به گزارش شفقنا به نقل از پایگاه فیتو ، داعش در فیلم جدیدی «نشات محمود» 22 ساله و «حیدر الاسد» 21 ساله را به اتهام تجسس و همکاری با دولت عراق، با دینامیت منفجر کرد.

بیشتر بخوانید

انفجار بی سابقه و مهیب در شمال چین
2015/08/15 0 دیدگاه

انفجار بی سابقه و مهیب در شمال چین

انفجاری مهیب که هنوز علت و میزان خسارات نهایی آن مشخص نشده، شهر بندری “تیانجین” در شمال چین را لرزاند. بر اساس گزارش شینهوا، مردم تا 10 کیلومتر آن‌سوتر از محل انفجار، از بیم وقوع زلزله از خانه‌های خود گریخته‌اند. علت انفجار هنوز اعلام نشده ولی اکانت توئیتری روزنامه “چاینادیلی” می‌گوید که در کسر ثانیه‌ای پس از انفجار، شعاعی قارچ‌مانند از آتش در آسمان پخش شده است.

بیشتر بخوانید

مطالب پربازدید

این مطالب بیشترین بازدید را در این ماه داشته اند.

بازدیدکنندگان
کاربران
نظرات
مطالب

درخواست برآورد

درباره شرکت

Theme Image Theme Image

لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود...

مطالعه بیشتر

آخرین ارسال های انجمن

آیا در تولید و پروش قارچ مشکلی دارید؟
سوالات خود را در انجمن مطرح کنید

لینک دوستان