فانیکس | سایت سرگرمی - تفریحی - آموزشی

معرفی سایت

معرفی سایت

معرفی سایت

معرفی سایت

چطور از تعداد سیم کارت هایی ثبت شده به نام خود با خبر شویم؟

تعداد سیم کارت‌هایی که به نام مشترکان اپراتورهای تلفن همراه است  از این پس در سامانه استعلام تعداد خطوط مشترکان تلفن همراه مشخص می‌شود. این سامانه را سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی راه اندازی کرده است. 

معرفی وب سایت memrise: آموزش زبان و اطلاعات عمومی آسان‌ و لذت‌بخش

همیشه وب‌سایت‌هایی هستند که با یک ایده تازه در زمینه‌ای وارد می‌شوند که پیش از این مدعیان زیادی داشته اما چون ایده آن‌ها تازه و نو است و روی آن فکر شده، حسابی سر و صدا می‌کنند و به محبوبیت می‌رسند. وب‌سایت Memrise از آن دست سرویس‌هایی است که هر کسی باید آن را بشناسد و اپلیکیشن آن را در گوشی خود داشته باشند.

معرفی وب‌ سایت stocksnap: دانلود رایگان تصاویر خام بسیار زیبا

اگر یک طراح یا نویسنده هستید و به تصاویر با وضوح بالا برای کار خود نیاز دارید یا کلا فارغ از شغلتان به تصاویر زیبا و با کیفیت عشق می‌ورزید و از آن‌ها برای شبکه‌های اجتماعی استفاده می‌کنید، امروز وب‌سایتی فوق‌العاده را به شما معرفی می‌کنیم که زیباترین تصاویر خام و اصل را به راحتی و رایگان در اختیار شما قرار می‌دهد.

آموزش ساخت اپیلیکشین اندروید بدون کدنویسی

اگر شما هم به دنبال ساخت یک اپیلیکیشن با موضوعات مختلف برای گوشی های اندرویدی خود هستید، حتما با این مشکل مواجه شده اید که از دانش برنامه نویسی اندروید اطلاع کافی ندارید. امروز به شما یک سایت معتبر را معرفی می کنیم که توسط آن می توانید اپیلیکیشن خود را با موضوعات متنوعی بسازید.