فانیکس | سایت سرگرمی - تفریحی - آموزشی

مقایسه قیمت خودرو های داخلی و خارجی

مقایسه قیمت خودرو های داخلی و خارجی,خودرو خارجی,خودرو داخلی,قیمت خودرو,قیمت خودروها,قیمت ماشین,چه خودروهایی را می‌توان با قیمت خودروهای داخلی در بازار جهانی خرید؟,مقایسه قیمت خودروهای داخلی در کارخانه و بازار,نگاهی به قیمت جهانی و داخلی خودروهای خارجی + جدول,نگاهی به قیمت جهانی و داخلی خودروهای خارجی,مقایسه خودروهای داخلی با خارجی,مقایسه قیمت خودروهای داخلی با خارجی,با پول خودروهای داخلی چه خودروی خارجی می توان خرید؟,مقایسه قیمت خودروها,خودروهای لوکس,مقایسه قیمت خودروهای داخلی با خودروهای لوکس خارجی,مقایسه قیمت خودروهای داخلی با قیمت خودروهای لوکس خارجی,جدول مقایسه قیمت خودروهای داخلی و خارجی,مقایسه قیمت خودروهای داخلی و خارجی با جدول,خودرو,

با پول یك پژو 206 در ایران، چه خودرویی را در بازارهای جهانی می‌توان خرید؟ این سوالی است كه بسیاری از مشتریان بازار خودرو در مواجه با رشد ناگهانی قیمت خودرو از خود می‌پرسند و دست به مقایسه قیمت‌ها و خودروها در بازار ایران و سایر كشورها می‌زنند. بر این اساس اگرچه نزدیك به دو سال از رشد ناگهانی قیمت‌ خودرو می‌گذرد، اما به نظر می‌رسد قیمت‌ها برای بسیاری از مشتریان با توجه به کیفیت و آپشن‌ها قابل قبول نیست و هنوز بحث اینكه با پول پراید و یا پژو206 چه خودرویی…

مقایسه قیمت خودرو های داخلی و خارجی

مقایسه قیمت خودرو های داخلی و خارجی 138

با پول یك پژو 206 در ایران، چه خودرویی را در بازارهای جهانی می‌توان خرید؟ این سوالی است كه بسیاری از مشتریان بازار خودرو در مواجه با رشد ناگهانی قیمت خودرو از خود می‌پرسند و دست به مقایسه قیمت‌ها و خودروها در بازار ایران و سایر كشورها می‌زنند.

بر این اساس اگرچه نزدیك به دو سال از رشد ناگهانی قیمتخودرو می‌گذرد، اما به نظر می‌رسد قیمت‌ها برای بسیاری از مشتریان با توجه به کیفیت و آپشن‌ها قابل قبول نیست و هنوز بحث اینكه با پول پراید و یا پژو206 چه خودرویی را می‌توان در سایر كشورها خرید، داغ است. نگاهی به قیمتخودروهای 2015 در بازارهای جهانی، مدل‌های متنوعی از خودروها در برندهای مختلف را پیش روی مشتریان قرار می‌دهد؛ این در حالی است که به دلیل تعرفه بالا برای واردات خودرو بسیاری از این مدل‌ها امكان ورود به داخل كشور را ندارند و این مقایسه‌ها تنها به تماشای تصاویر این خودروها در سایت‌های اینترنتی ختم می‌شود. اما اگر تعرفه‌ای برای واردات خودرو به كشور وجود نداشت، با قیمتی معادل ارزش یک دستگاه پژو 206 معمولی و یا صندوقدار، بیش از 100 مدل خودرو در محدوده انتخاب مشتریان ایرانی قرار می‌گرفت، خودروهایی كه همگی مدل 2015 و بالطبع از امكانات روز یك خودرو در دنیا برخوردار هستند.

این تنوع مدل در رده قیمتی بالای 50 میلیون تومان كمتر می‌شود اما در عوض كیفیت و كلاس این خودروها به مراتب افزایش می‌یابد. برای مثال با 75 میلیون تومان در ایران اگرچه امروز حتی امكان خرید خودرویی مانند مگان وجود ندارد، اما امكان انتخاب دست‌كم هفت خودرو روز دنیا پیش روی مشتریان وجود دارد. این هفت انتخاب كه شامل خودروهایی مانند كیا اسپورتیج، نیسان آلتیما، جیپ چروكی و چند مدل دیگر می‌شود در حالی است كه با 75 میلیون تومان در بازار خودروی داخلی انتخابی مانند خودروی اس.300 كه محصولی چینی است برای مشتریان وجود دارد. در ادامه برخی خودروهای مدل 2015 را مشاهده می‌كنید كه با توجه به قیمت برخی خودروهای داخلی و با فرض تعرفه واردات صفر درصدی، امكان خرید آنها در بازارهای جهانی وجود دارد.

مقایسه قیمت خودرو های داخلی و خارجی

مقایسه قیمت خودرو های داخلی و خارجی

مقایسه قیمت خودرو های داخلی و خارجی

مقایسه قیمت خودرو های داخلی و خارجی

مقایسه قیمت خودرو های داخلی و خارجی

مقایسه قیمت خودرو های داخلی و خارجی

مقایسه قیمت خودرو های داخلی و خارجی

مقایسه قیمت خودرو های داخلی و خارجی