فانیکس | سایت سرگرمی - تفریحی - آموزشی

آموزش فعالسازی پوسته مشکی در ویندوز 10

آموزش فعالسازی پوسته مشکی در ویندوز 10,ویندوز 10,نرفندهای ویندوز 10,تم مشکی,تم مشکی ویندوز 10,پوسته مشکی,پوسته مشکی ویندوز 10,تم مخفی ویندوز 10,پوسته مخفی ویندوز 10,فعال سازی تم مشکی ویندوز 10,فعال سازی پوسته مشکی ویندوز 10,فعال سازی تم مخفی ویندوز 10,فعال سازی پوسته مخفی ویندوز 10,ترفند فعال سازی تم مشکی ویندوز 10,ترفند فعال سازی پوسته مشکی ویندوز 10,ترفند های رجیستری,ترفندهای رجیستری,رجیستری ویندوز 10,ترفندهای رجیستری ویندوز 10,قابلیت های مخفی ویندوز 10,

همانطور که میدانید، پوسته ی پیشفرض ویندوز ۱۰ با ظاهری روشن است که این ظاهر روشن، باعث جذابیت این نسخه از سیستم عامل ویندوز نیز شده است. اما نکته جالب این است که در ویندوز ۱۰ یک پوسته با ظاهر مشکی به

آموزش فعالسازی پوسته مشکی در ویندوز 10

آموزش فعالسازی پوسته مشکی در ویندوز 10 297

همانطور که میدانید، پوسته ی پیشفرض ویندوز ۱۰ با ظاهری روشن است که این ظاهر روشن، باعث جذابیت این نسخه از سیستم عامل ویندوز نیز شده است.

اما نکته جالب این است که در ویندوز ۱۰ یک پوسته با ظاهر مشکی به صورت پنهان شده وجود دارد که با کمی ویرایش در رجیستری می توان آن را فعال نمود. 

آموزش فعالسازی پوسته مشکی در ویندوز 10

برای فعالسازی پوسته مشکی ویندوز10 باید رجیستری را هک کرد.

 

آموزش فعالسازی پوسته مشکی در ویندوز ۱۰

همانگونه که در ابتدای مطلب اشاره نمودیم، فعالسازی پوسته مشکی در ویندوز ۱۰ با استفاده از ویرایش در رجیستری ویندوز امکان پذیر است.

شما با استفاده از ویرایش دستی در رجیستری و استفاده از هک رجیستری می توانید این پوسته پنهان را فعال کنید. در این مطلب قصد داریم فعالسازی پوسته مشکی را با استفاده از هک رجیستری که بسیار ساده است خدمت شما شرح دهیم.

بدین منظور ابتدا هک رجیستری را دانلود کنید:

جهت دانلود کلیک کنید.

پس از اینکه فایل فشرده را باز کردید، با دو فایل با فرمت .reg برخورد خواهید نمود.

برای فعال سازی تم مشکی فایل Make windows 10 use dark theme را اجرا کنید.

سپس یک پنجره باز خواهد شدکه برای تایید بر روی yes کلیک کنید. 

آموزش فعالسازی پوسته مشکی در ویندوز 10

پس از انجام مراحل بالا خارج شوید و دوباره وارد شوید، و یا سیستم خود را ریست کنید.

نکته: در صورتی که قصد داشتید به ظاهر پیشفرض ویندوز ۱۰ برگردید، دوباره به فایلی که دانلود نمودید مراجعه کرده و اینبار فایل Make windows 10 use light theme را اجرا کنید.