فانیکس | سایت سرگرمی - تفریحی - آموزشی

طرز تهیه پاستا فرمی با سس پنیری

طرز تهیه پاستا فرمی با سس پنیری,پاستا فرمی,طرز تهیه پاستا فرمی,مواد لازم برای تهیه پاستا فرمی با سس پنیری,روش تهیه پاستا فرمی با سس پنیری,دستور پخت پاستا فرمی با سس پنیری,مواد لازم برای پخت پاستا فرمی با سس پنیری,پاستا فرمی با سس پنیری,مواد لازم برای پاستا فرمی با سس پنیری,آموزش طرز پخت پاستا فرمی با سس پنیری,آموزش طرز تهیه پاستا فرمی با سس پنیری,روش پخت پاستا فرمی با سس پنیری,آشپزی,دستور تهیه پاستا فرمی با سس پنیری,پاستا,پاستا با سس پستو,پاستا پنه,پاستا مرغ,پاستا با سس آلفردو,پاستا با مرغ,

این پاستا یکی از انواع خوراک های ایتالیایی است. اگر به طور کلی طرفدار پاستا هستید،این مدل را هم امتحان کنید . این خوراک مثل خیلی از غذاهای دیگر ایتالیایی، پنیری است  که با ریحان تازه عطر و طعم مت

طرز تهیه پاستا فرمی با سس پنیری

طرز تهیه پاستا فرمی با سس پنیری 216

این پاستا یکی از انواع خوراک های ایتالیایی است. اگر به طور کلی طرفدار پاستا هستید،این مدل را هم امتحان کنید . این خوراک مثل خیلی از غذاهای دیگر ایتالیایی، پنیری است  که با ریحان تازه عطر و طعم متفاوتی گرفته است . این غذا پیشنهاد ویژه‌ای برای یک شام فوری دوستانه است.

طرز تهیه پاستا فرمی با سس پنیری

مواد لازم برای ۴ نفر:

* ۵۰۰ گرم پاستای فرمی

* ۲ پیمانه پنیر موزارلای رنده شده

* ۱ پیمانه گوجه‌فرنگی گیلاسی خردشده

* ۳ /۱ پیمانه ریحان تازه

* خردشده

 

مواد لازم برای سس:

* ۲ عدد فلفل دلمه‌ای

* ۴/۱ پیمانه خامه

* ۲ ق س پنیر پارمسان رنده شده

* ۲  /۱ ۱ ق چ ریحان خردشده

* به میزان لازم نمک و فلفل

* به میزان لازم روغن

 

طرز تهیه:

۱٫ فر را با دمای ۱۸۰ درجه سانتی گراد روشن کنید تا گرم شود. در یک قابلمه مناسب آب بریزید و آن را روی حرارت قرار دهید تا جوش بیاید، سپس پاستاها را همراه با مقداری نمک داخل آن بریزید و حدود ۱۳ دقیقه صبر کنید تا پاستا نرم شود، سپس آن را آبکشی کنید.

۲٫ در یک تابه مقداری روغن بریزید و آن را روی حرارت قرار دهید تا داغ شود، سپس فلفل دلمه‌ای‌ها را که خردکرده‌اید داخل آن سرخ‌کنید.برای تهیه سس، فلفل دلمه‌ای‌های سرخ‌شده را همراه با خامه، پنیر پارمسان، ریحان و مقداری نمک و فلفل داخل ظرف غذا ساز یا مخلوط‌کن بریزید و دستگاه را روشن کنید تا مواد کاملاً باهم مخلوط شده، به خورد هم بروند، سپس آن را کنار بگذارید.

۳٫ در یک ظرف مناسب پاستای پخته‌شده را با سسی که آماده کرده‌اید مخلوط‌کنید. گوجه‌فرنگی‌های خردشده، یک پیمانه پنیر موتزارلا و ریحان خردشده را هم اضافه کنید. مواد را خوب باهم مخلوط‌کنید. در صورت نیاز نمک و فلفل بیشتری به مواد بزنید.

۴٫ مواد را داخل یک ظرف مناسب برای فر مانند یک پیرکس بریزید. مابقی پنیر را روی مواد بریزید. حالا ظرف را به مدت ۲۵-۲۰ دقیقه داخل فر قرار دهید تا پنیر کاملاً آب شود، سپس ظرف را از فر درآورید و صبر کنید تاکمی خنک شود. حالا می‌توانید غذا را سرو کنید.