فانیکس | سایت سرگرمی - تفریحی - آموزشی

تیپ زیبای الناز شاکردوست در لندن

الناز شاکردوست در برایتون,عکس الناز شاکردوست در برایتون,عکس جدید الناز شاکردوست در برایتون,سلفی الناز شاکردوست در برایتون,سلفی جدید الناز شاکردوست در برایتون,عکس سلفی الناز شاکردوست در برایتون,تیپ زیبای الناز شاکردوست در لندن,الناز شاکردوست,الناز شاکردوست در خارج از کشور,عکس الناز شاکردوست,عکس جدید الناز شاکردوست,عکس های جدید الناز شاکردوست,عکسهای جدید الناز شاکردوست در خارج از کشور,عکس های خارج از کشور الناز شاکردوست,عکس های الناز شاکردوست و همسرش,عکس های الناز شاکردوست و همسر جوانش,عکس های الناز شاکردوست و شوهرش,عکس هاي برادر الناز شاکردوست و همسرش,جدیدترین عکس های الناز شاکردوست و همسرش,عکس های برادر الناز شاکردوست و همسرش,

الناز شاکردوست چهره ی مطرح و پرطرفدار سینما عکس های جدیدی از خود در خارج از کشور را روی صفحه ی اینستاگرامش منتشر کرده است. طرفداران الناز شاکردوست در اینستاگرام ۲ میلیون شدند. الناز شاکردوست سوپرا

تیپ زیبای الناز شاکردوست در لندن

تیپ زیبای الناز شاکردوست در لندن 237

الناز شاکردوست چهره ی مطرح و پرطرفدار سینما عکس های جدیدی از خود در خارج از کشور را روی صفحه ی اینستاگرامش منتشر کرده است.

تیپ زیبای الناز شاکردوست در لندن

طرفداران الناز شاکردوست در اینستاگرام ۲ میلیون شدند.

الناز شاکردوست سوپراستار خوش چهره سینمای ایران با عکس های جدیدی از خود، ضمن تشکر از هوادارانش اعلام کرد که تعداد دوست دارانش در اینستاگرام به ۲ میلیون نفر رسیده است.

 

او در این خصوص نوشت:

خدا رو شکر می کنم بابت یاورهاى وفادارى همچون شما که براى ده سال از بهترین سالهاى عمرم همیشه حمایتگر و پشتیبان من بودید..

٢ میلیونى شدنمون مبارک ...

 

تیپ زیبای الناز شاکردوست در لندن

 

الناز شاکردوست در کنارعکس زیر نوشت:

سفرى یک روزه به برایتون ...

تیپ زیبای الناز شاکردوست در لندن

الناز شاکردوست در برایتون

 

بیوگرافی الناز شاکردوست:

الناز شاکردوست (زاده ۷ تیر ۱۳۶۳ در تهران) بازیگر و طراح صحنه و لباس سینما، تلویزیون و تئاتر ایرانی است.

او بازیگری را با تئاتر آغاز کرد. در سن نوزده سالگی، با بازی در فیلم گل یخ در سال ۱۳۸۳، به کارگردانی کیومرث پوراحمد، پا به عرصه سینما گذاشت و ظرف کمتر از یک سال در ۴ فیلم سینمایی نقش آفرینی کرد. گل یخ فیلمی به کارگردانی و نویسندگی کیومرث پوراحمد و تهیه‌کنندگی غلامرضا موسوی ساخته سال ۱۳۸۳ است.

او در سال (۱۳۸۳) با بازی در فیلم گل یخ به کارگردانی کیومرث پوراحمد به سینما وارد شد.