فانیکس | سایت سرگرمی - تفریحی - آموزشی

فال روزانه - دوشنبه 18 آبان 1394

فال 18/8/94,فال روز 18/8/94,فال امروز 18/8/94,فال روزانه 18/8/94,فال دوشنبه 18/8/94,فال روز دوشنبه 18/8/94,فال امروز دوشنبه 18/8/94,فال روزانه دوشنبه 18/8/94,فال روزانه دوشنبه 18 آبان 1394,فال روزانه,فال,فال هجدهم آبان 94,فال هجدهم آبان 94,فال 18 آبان 94,فال دوشنبه 18 آبان 94,فال امروز 18 آبان 94,فال روزانه دوشنبه هجدهم آبان 94,فال روز دوشنبه هجدهم آبان 94,فال روزانه دوشنبه 18 آبان 94,فال امروز هجدهم آبان 94,

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است: دوست عزیزی که 18 آبان به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امروز انرژی کافی را برای انجام کارهایتان به دست خواهید آورد. اگر چه تا به حال چشمانتان را بسته و از

فال روزانه - دوشنبه 18 آبان 1394

فال روزانه - دوشنبه 18 آبان 1394 177

فال روزانه - دوشنبه 18 آبان 1394

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است:

دوست عزیزی که 18 آبان به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امروز انرژی کافی را برای انجام کارهایتان به دست خواهید آورد. اگر چه تا به حال چشمانتان را بسته و از اطراف بی خبر بودید اما توصیه می کنیم از این به یعد با دقت بیشتری به اطراف نگاه بیاندازید. شخصی حواسش مدام به شما است و امکان دارد در چنین روزی از شما در خواست کند تا با او به یک رستوران بروید. اگر چه ملاقات اول شما شاید کمی جدی به نظر برسد اما به زودی صمیمیت خاصی میان تان برقرار خواهد شد و لحظات خوبی را سالهای سال در کنار هم تجربه خواهید کرد. امروز شانس در خانه شما را زده است و دست به هر کاری بزنید، موفق خواهید شد بنابراین از این فرصت نهایت استفاده را بکنید.

فروردین:

امروز درگیر مسائل عاطفی و رمانتیک خود هستید. نیرویی از درون شما را به فعالیت و عمل به چیزهایی که در ذهن دارید، وا می دارد. از این انرژی استفاده کنید و خودتان را محدود نکنید. سعی کنید وقت بیشتری را با اطرافیان تان بگذرانید. صحبت کردن با دوستان در چنین شرایطی می تواند برایتان مفید باشد. آیا فکر می کنید که شریک زندگی تان نسبت به شما سرد شده است؟ اگر چه در چنین شرایطی صحبت کردن با او سخت است اما اگر می خواهید رابطه تان بهبود یابد، قدم اول را شما بردارید. این رابطه ارزش مراقب را دارد.

اردیبهشت:

کمی نگران به نظر می رسید. شما مدت هاست برای شروع رابطه ای تلاش می کنید اما هر بار مانعی بر سر راهتان سبز می شود و شما را از حرکت باز می دارد. شاید بهتر است این بار به جای انتخاب مسیری پر پیچ و خم، مسیر مستقیمی را بر گزینید. اگر تمام سعی و تلاش خود را به کار نگیرید، احتمال موفقیت تان کاهش خواهد یافت. امروز که از عشق تان دور هستید، فرصت این را پیدا خواهید کرد تا کمی با خود خلوت کنید. نگران نباشید زیرا این دوری نه تنها به رابطه شما لطمه ای وارد نخواهد کرد بلکه برای هر دویتان نیز فوایدی را به همراه خواهد داشت.

خرداد:

شما فردی هستید که از پیشرفت دیگران خوشحال می شوید. دوست دارید عشق زندگی تان را در مقام های بالاتری مشاهده کنید و در تکامل او سهیم باشید. هر  کاری که از دست تان بر می آید برای شادی و رضایت او انجام می دهید اما حواستان باشد که او نیز قدر کارهای شما را بداند. شاید بد نیست کمی از او فاصله بگیرید و این رابطه را از زاویه ای دیگر نگاه کنید. انتظار نداشته باشید که ناگهان یک معجزه همه چیز را تغییر دهد، شما نیز باید به تلاش خود ادامه دهید. هنوز چیزهای زیادی در این رابطه وجود دارد که از آن بی خبرید بنابراین به راه خود ادامه و در کنار آن به یکدیگر نیز کمی فضا دهید.

تیر:

امروز روابط عاطفی تان آنطور که می خواهید، پیش نمی رود و حتی ممکن است در روحیه شما تاثیر بگذارد اما مراقب باشید زیرا با نادیده گرفتن مسائل، اوضاع بدتر از این خواهد شد. اگر فکر می کنید که به تنهایی از  پس مشکلات بر نمی آیید، با دیگران مشورت کنید. از پیش داروی نیز بپرهیزید. مدتی است که می خواهید در مورد موضوعی با شریک زندگی تان گفتگو کنید اما جرات بیان آن را نداشته و ترجیح می دهید تنها باشید. این راه دردی از شما درمان نمی کند. شما فواید بسیاری در زندگی یکدیگر دارید پس به سادگی از آنها نگذرید.

مرداد:

امروز روابط عاطفی و عاشقانه شما به بهترین شکل پیش خواهد رفت و حتی ممکن است تغییری که مدت ها انتظاش را داشته اید، رخ دهد. امروز روز درخشیدن است بنابراین خودتان را از هر چیزی که مانع پیشرفت شما می شود، دور کنید. اگر فکر می کنید که فردی از روی عمد شما را نادیده می گیرد، نگران نشوید. همه ما آدمها گاهی به فضایی برای تنهایی احتیاج داریم. بهتر است شما هم از این زمان استفاده و به کارهای عقب مانده خود رسیدگی کنید.  در انتهای روز خبر خوبی از یکی از دوستان خود دریافت خواهید کرد، پس خودتان را آماده جشن و پایکوبی کنید.

شهریور:

ذهن خود را درگیر مسائل عاطفی کرده اید اما نگران نباشید زیرا موفقیت از آن شما است و به زودی در این بازی پیروز خواهید شد. شما می توانید زندگی را ساده بگیرید و از آن لذت ببرید یا که برعکس، آن را برای خودتان مانند یک میدان جنگ سازید، در هر صورت انتخاب با شما است پس در تصمیم گیری هایتان محتاط باشید. شاید ترتیب دادن یک میهمانی فرصتی را برای شما فراهم کند تا با افراد جدیدی در تماس باشید. اگر چه شاید دیدار اول تان کمی جدی به نظر رسد اما به تدریج رابطه عاطفی آرامی را تجربه خواهید کرد که می تواند لبخند را به لبان شما باز گرداند.

مهر:

خودتان را برای یک روز پر از فعالیت های اجتماعی و گفتگوهای مفید و لذت بخش آماده کنید. خلاقیت شما نیز در چنین روزی افزایش می یابد پس به ظاهر خود نیز کمی تغییر دهید تا جذاب تر از همیشه به نظر برسید. اگر به فکر برقراری رابطه با فردی هستید و تا به حال جسارت کافی را برای صحبت کردن با او نداشته اید، امروز زمان خوبی است تا شجاعت خود را جمع کنید و اولین قدم را بردارید و تا رسیدن به اهداف تان از پای ننشینید. شاید صرف شام در مکانی رمانتیک پیشنهاد خوبی برای هر دوی شما باشد.

آبان:

دوست دارید امروز خود را با اطرافیان تان بگذرانید و بر مسائل عاطفی تمرکز بیشتری داشته باشید اما ممکن است در بیان احساسات تان با مشکلاتی رو به رو شوید. باید ببینید که اشکال کار از کجاست. اجازه ندهید این موضوع انرژی مثبت امروز شما را بگیرد. اگر شریک زندگی تان حرف های شما را نمی فهمد، نگران نشوید. شاید بد نباشد کمی به خود و عشق زندگی تان زمان دهید، در این صورت می توانید منطقی تر از قبل تصمیم بگیرید. امید داشته باشید زیرا از آنچه فکرش را می کنید، زودتر به نتیجه خواهید رسید. در ماه آذر سعی کنید بیشتر در محیط های اجتماعی حضور داشته باشید و خود و توانایی هایتان را بیشتر نشان دهید. این کار به نفع آینده مالی شما خواهد بود.

آذر:

بهتر است به جای عقب کشیدن در مورد مسائل عاطفی، انرژی خود را برای ادامه مسیر صرف کنید. اگر درنگ نکنید و اعتماد به نفس کافی داشته باشید، همه چیز بر وفق مرادتان پیش خواهد رفت. به دیگران نشان دهید که در تصمیمات خود جدی هستید. شاید بد نباشید سکوت را رها کرده و آنچه مدت هاست در دلتان می گذرد را به زبان آورید. این راه نه تنها شادی و رضایت بیشتری را به زندگی شما هدیه می دهد بلکه احترام اطرافیان تان را نیز به شما افزایش خواهد داد.

دی:

اگر چه انرژی کافی دارید اما نمی توانید بر هر کاری تمرکز داشته باشید. دوست دارید روابط عاطفی خود را بهبود بخشید اما راه درست را تشخیص نمی دهید. شاید بد نباشد این بار از دیگران برای تصمیم گیری درست کمک بخواهید. گشت و گذار بیرون از خانه نیز می تواند ذهن شما را بازتر و روحیه تان را بهتر از قبل سازد. شما فردی هستید که زمان حال برایتان اهمیت دارد ولی شاید بد نباشد کمی هم عاقبت نگر و به دنبال اهداف بلند مدت خود باشید. اگر چه ممکن است سنگ هایی در مقابل پای شما انداخته شوند اما ناامید نشوید و به حرکت خود ادامه دهید.

بهمن:

ممکن است در چنین روزی، در مورد مسائلی که با عشق و عاشقی سرو کار دارند، به مشکل بر بخورید. می خواهید طبق نقشه هایی که از قبل کشده اید، تغییراتی را در روابط خود ایجاد کنید اما یادتان باشد که از مشورت با شریک زندگی تان غافل نشوید در غیر این صورت سوتفاهم هایی را به همراه خواهد داشت. با گفتگو می توانید راههای بهتری را برای ادامه مسیر انتخاب کنید. اگر شکستن محدودیت هایی که برای خود ساخته اید سخت است، از دوستان یا خانواده خود کمک بگیرید. آنها با شناختی که از شما دارند، می توانند در این راه به شما کمک کنند.

اسفند:

مسائل عاطفی ذهن شما را درگیر کرده است بنابراین بد نیست توجه بیشتری به قلب و ندای درونی تان کنید. اخیرا در ارتباط با عشق تان دچار مشکل شده اید و گویی در دو مسیر متفاوت از هم قدم بر می دارید اما صبور باشید و برای یک بار هم که شده بگذارید طرف مقابل تان در کارها پیش قدم شود. از بحث های جدی با دیگران نترسید زیرا می تواند نتایج مثبتی برایتان به همراه داشته باشد. برای بستن قرارداد، امروز بهترین زمان است، فقط قبل از امضا هر برگه ای، متن آن را به خوبی بخوانید تا پشیمانی به سراغ تان نیاید. اگر به دنبال راهی برای تغییر روحیه تان هستید، تغییر دکوراسیون خانه یا حتی اتاق خواب می تواند گزینه خوبی برایتان باشد.