فانیکس | سایت سرگرمی - تفریحی - آموزشی

فال روزانه - چهارشنبه 20 آبان 1394

فال 20/8/94,فال روز 20/8/94,فال امروز 20/8/94,فال روزانه 20/8/94,فال چهارشنبه 20/8/94,فال روز چهارشنبه 20/8/94,فال امروز چهارشنبه 20/8/94,فال روزانه چهارشنبه 20/8/94,فال روزانه چهارشنبه 20 آبان 1394,فال روزانه,فال,فال بیستم آبان 94,فال 20 آبان 94,فال چهارشنبه 20 آبان 94,فال امروز 20 آبان 94,فال روزانه چهارشنبه بیستم آبان 94,فال روز چهارشنبه بیستم آبان 94,فال روزانه چهارشنبه 20 آبان 94,فال امروز بیستم آبان 94,

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است: دوست عزیزی که 20 آبان به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امروز روز باشکوه و منحصر بفردی در زندگی شماست بنابراین به جای این که روزها را با عجله طی کنید، برای

فال روزانه - چهارشنبه 20 آبان 1394

فال روزانه - چهارشنبه 20 آبان 1394 233

فال روزانه - چهارشنبه 20 آبان 1394

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است:

دوست عزیزی که 20 آبان به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امروز روز باشکوه و منحصر بفردی در زندگی شماست بنابراین به جای این که روزها را با عجله طی کنید، برای بو کردن یک گل و تماشای زیبایی های آن بایستید و وقت بگذارید. با این کار نفسی راحت خواهید کشید و انرژی لازم برای باقی مسیر  نیز دریافت خواهید کرد. برای رسیدن به آرزوهایتان عجله نکنید و کمی صبور باشید زیرا موفقیت شما حتمی است. امروز یازدهمین روز از یازدهمین ماه میلادی است به همین دلیل شانس به شما روی آورده است. به زودی تیرگی های زندگی تان از بین می رود و آفتاب خوشبختی بر شما خواهد تابید، به بیان دیگر به هر چه دست بزنید، طلا می شود. در اوایل ماه جاری تغییراتی در زندگی شما رخ می دهد و وضعیت مالی تان را از این رو به آن رو خواهد کرد.

فروردین:

چند روزی است که خودتان را درگیر موضوعی کرده اید و این مسئله بر روحیه شما تاثیر بدی گذاشته است طوری که احساس پوچی می کنید. برای رهایی از این وضعیت خواندن یک کتاب، مجله یا تماشای تلویزیون را به شما پیشنهاد می کنیم زیرا می تواند شما را از آن وضعیت دور و ذهن تان را کمی بازتر کند. اگر می خواهید در مسیری درست قدم بگذارید، هر آنچه را که فکر می کنید می تواند برایتان هیجان انگیز باشد، انجام دهید. بهتر است امروز کمی به رابطه عاطفی که در آن قرار دارید، بیاندیشید. اگر دچار گیجی و ابهام شده اید، کمی در تنهایی به آنچه شما را آزار می دهد فکر کنید. شاید واقعا موضوعی که ذهن تان را درگیر کرده آنقدرها هم که شما فکر می کنید بزرگ و مهم نباشد.

اردیبهشت:

امروز رویاهای زیبا اما عجیب و غریبی را در سر می پرورانید. توصیه می کنیم آنها را بر کاغذی بنویسید زیرا می توانند ایده های خوبی به شما بدهند و حتی بر درآمد شما در آینده ای نزدیک نیز موثر باشند. فقط قبل از اقدام به هر کاری، تمام جوانب را به خوبی بررسی کنید و واقع بینانه تصمیم بگیرید. شاید کارهایتان آنطور که شما انتظار دارید، پیش نروند اما در نهایت موفقیت از آن شما خواهد بود. در مورد رابطه عاطفی خود بهتر است واقع بین باشید. موضوعات مختلفی است که باید در مورد آنها با شریک زندگی تان گفتگو کنید پس بی حوصلگی را کنار بگذارید زیرا این رابطه ارزش تلاش را دارد.

خرداد:

امروز یکی از دوستان تان را ملاقات می کنید و در این دیدار به جنبه هایی از شخصیت او که تا به حال نزد شما پنهان بوده، پی می برید. زیبایی بیش از حد او احساسات شما را بر می انگیزد طوری که دوست دارید ارتباط خود را با او افزایش دهید. فقط اگر می خواهید که او احترام بیشتری برای شما قائل شود، شما نیز باید به خود و توانایی هایتان ارزش بیشتری دهید. امروز قادرید با کلامتان دل هر آن که را که می خواهید به دست آورید یا حتی کدورت های قدیمی را با نرمی کلامتان از بین ببرید، فقط مراقب باشید در این راه زیاده روی نکنید.

تیر:

اگر چه فصل پاییز کمی دلگیر است اما شما از نظر روحی احساس رهایی و آزادی می کنید. ایده های جدید و خلاقانه ای در ذهن دارید که می تواند در پیشرفت و موفقیت تان تاثیر بسزایی داشته باشد. امروز فرصت خوبی برای کتاب خواندن یا مطالعه مطالبی است که به آنها علاقه دارید، پس اطلاعات خود را افزایش دهید. هر چیزی که امروز یاد بگیرید، فردا به کمک تان خواهد آمد. بهتر است از لاک خود بیرون بیایید و آنچه را که در دلتان می گذرد برای عزیزترین تان بازگو کنید. لازم نیست در این راه سخت بگیرید، کافی است به چشم های او زل بزنید و صادقانه کلام تان را به زبان آورید.

مرداد:

امروز دوست دارید در دنیای هنر گشت و گذار و کمی  در مورد آن تحقیق کنید.  شاید بد نباشد به گالری های مختلف سری بزنید یا به تماشای کنسرت یا تئاتر بروید. اگر می خواهید لذت شما دو چندان شود، از یکی از دوستان تان بخواهید شما را همراهی کند. اکنون زمان مناسبی برای خرید و پول خرج کردن نیست، به جای آن یک کتاب بخوانید تا ایده های جدیدی به ذهن تان بدهد. امروز یک ملاقات مهم با یکی از دوستان تان خواهید داشت. اگر می خواهید با هدف جنگیدن به جلو پیش روید و تنها به دنبال شنیدن چراها باشید، توصیه می کنیم که قبل از آغاز مکالمه، زاویه دید خود را تغییر دهید در غیر این صورت شکست شما حتمی است.

شهریور:

مدتی است می خواهید در مورد تاریخ و گذشته اجدادتان تحقیق کنید، امروز فرصت مناسبی برای این کار است. شما می توانید اطلاعات مورد نیاز خود را از طریق اینترنت به دست آورید. مشارکت در گروههای مختلف و علاقمند به این رشته نیز می تواند به بسیاری از سوالات شما پاسخ دهد. در حال حاضر لازم نیست زیاد بر برنامه ها زندگی تان تمرکز کنید زیرا هر چه بیشتر به آنها فکر می کنید، گیج تر خواهید شد. کمی دست نگه دارید و استراحت کنید. برای آرامش خود وقت بگذارید. به احساسات خود گوش دهید زیرا راه درست را به شما نشان خواهند داد.

مهر:

دوست دارید اطلاعات خود را به خصوص در زمینه هایی چون تکنولوژی افزایش دهید. شاید اطلاعاتی که به دست می آورید در ابتدا برایتان کمی پیچیده باشد اما اجازه ندهید دشواری آن شما را متوقف کند زیرا با گذشت زمان همه چیز برایتان روشن و واضح خواهد شد.  وقت آن است تا به رابطه عاطفی خود تغییراتی دهید. شما باید تصمیمات مهمی بگیرید و این کار مستلزم گفتگو با شریک زندگی تان است. هر دوی شما حقیقت را می دانید اما از بیان آن هراسانید. این راه در دراز مدت جوابگوی شما نخواهد بود. بنابراین زخم خود را همین حالا درمان کنید تا حادتر نشود.

آبان:

امروز به کمک دوستان تان مهارت های کامپیوتری خود را افزایش می دهید. شما به انیمیشن و گرافیک کامپیوتر علاقه دارید و دوست دارید اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنید پس برای ثبت نام در کلاس های آموزشی درنگ نکنید. به زودی خبر خوبی در مورد افزایش درآمدتان به شما می رسد، این را مدیون تلاش های اخیر خود هستید. حتما می دانید که کلمات قدرت زیادی دارند، بنابراین آنها را عاقلانه انتخاب کنید در غیر این صورت عشق تان را از خود می رنجانید. از احساس درون تان برای انتقال حرف هایتان کمک بگیرید. مطمئنا شریک زندگی تان آنها را به سادگی دریافت خواهد کرد.

آذر:

به زودی یکی از دوستان قدیمی تان را ملاقات می کنید اما این بار به شیوه ای متفاوت از گذشته. اگر مجرد هستید گفتگوی شما به گونه ای پیش خواهد رفت که احساس می کنید نیمه گمشده خود را یافته اید. بر عکس آن هم ممکن است اتفاق افتد. به عنوان مثال شما با فردی رابطه ای عاشقانه داشته اید و پس از مدت ها جدایی دوباره با هم ارتباطی دوستانه برقرار خواهید کرد. در هر دو صورت خودتان را برای مسیری جدید اما هیجان انگیز آماده کنید. اگر هم متاهل اید و احساس می کنید که رابطه عاطفی شما دچار تلاطم شده است، نگران نشوید زیرا روندی طبیعی است که اجتناب از آن غیر ممکن است. شاید بد نیست بیشتر به نیازهای طرف مقابل تان توجه کنید.

دی:

وقت آن است تا به رویاهای خود رنگ واقعیت دهید. مهم نیست ایده هایی که در سر دارید در چه زمینه ای است، نقاشی، شعر، مقاله، موسیقی... آنها را هر چه زودتر عملی کنید. شاید مجبور شوید برای اتمام این کار در خانه بمانید و از ملاقات دوستان تان محروم شوید اما نگران نباشید زیرا ارزشش را دارد. فردی را ملاقات کرده اید که محبت اش به دل شما نشسته است و دوست دارید رابطه جدی تری را با او آغاز کنید. نگران ابراز احساسات خود نباشید زیرا او نیز احساسی مانند شما دارد. فقط بهتر است قبل از هر پیشنهادی تمام حقایق زندگی خود را با او در میان بگذارید.

بهمن:

شنیدن خبرهایی شما را وادار کرده تا برای ایجاد تغییرات، تلاش بیشتری به خرج دهید اما بهتر است قبل از اقدام به هر کاری به خوبی جوانب مختلف را در نظر بگیرید تا پشیمانی به سراغ تان نیاید. احتمال این که در نهایت نظر خود را تغییر دهید، زیاد است. به احساسات خود توجه بیشتری نشان دهید. مدتی است آنها را نادیده گرفته اید و شاید دلیل برخی سوتفاهم های شما همین باشد. سخت است گاهی افکار منطقی خود را نادیده بگیریم و به ندای قلب مان گوش دهیم اما حال زمان آن است که کمی آرامش داشته باشید و آنچه دلتان می خواهد را انجام دهید.

اسفند:

آیا تا به حال به ستاره شدن یا بازی در یک فیلم فکر کرده اید؟ امروز این شانس برای شما فراهم می شود یا حداقل مهارت هایی را که در این زمینه به آن احتیاج دارید، به دست خواهید آورد. ممکن است حتی با افرادی که تجربه های زیادی در این زمینه دارند نیز ملاقاتی داشته باشید. در هر صورت شانس خود را از دست ندهید زیرا یک بار در خانه شما را خواهد زد. امروز فردی را ملاقات می کنید که تا به حال تمایلی به برقراری ارتباط با او نداشتید. درهای تازه ای به سوی شما و روابط تان باز خواهد شد بنابراین زمان آن است کمی روحیه ریسک پذیری خود را بالا ببرید و قلب خود را باز بگذارید تا اتفاقات خوشایند به سراغ تان آیند.