فانیکس | سایت سرگرمی - تفریحی - آموزشی

فال روزانه - دوشنبه 30 آذر 1394

فال 30/9/94,فال روز 30/9/94,فال امروز 30/9/94,فال روزانه 30/9/94,فال دوشنبه 30/9/94,فال روز دوشنبه 30/9/94,فال امروز دوشنبه 30/9/94,فال روزانه دوشنبه 30/9/94,فال روزانه دوشنبه 30 آذر 1394,فال روزانه,فال,فال سی ام آذر 94,فال 30 آذر 94,فال دوشنبه 30 آذر 94,فال امروز 30 آذر 94,فال روزانه دوشنبه سی ام آذر 94,فال روز دوشنبه سی ام آذر 94,فال روزانه دوشنبه 30 آذر 94,فال امروز سی ام آذر 94,

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است   دوست عزیزی که  30 آذر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امسال فرصت های تازه ای پیش رویتان قرار می گیرد و ایده های جدیدی به ذهن تان می رسد که

فال روزانه - دوشنبه 30 آذر 1394

فال روزانه - دوشنبه 30 آذر 1394 239

فال روزانه - دوشنبه 30 آذر 1394

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

 

دوست عزیزی که  30 آذر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امسال فرصت های تازه ای پیش رویتان قرار می گیرد و ایده های جدیدی به ذهن تان می رسد که می تواند در پیشرفت کارتان موثر باشند. سعی کنید حال که خلاقیت تان در اوج است، کار امروزتان را به فردا نیاندازید و از این زمان نهایت استفاده را بکنید زیرا به زودی به حالت طبیعی خود باز خواهد گشت. اگر اکنون دست به کار شوید، تا آخر سال موفقیت شما حتمی خواهد بود. اگر در موردی کارتان پیش نرفت، از اصرار بی جا خودداری کنید و بگذارید هر چیز در زمان خودش اتفاق افتد. به زودی فردی شما را به خود جذب می کند و لحظات شیرینی را در کنار او خواهید گذراند.

فـال روزانـه - Daily Omen
سعی کنید امروز از عالم خیال خود پایین بیایید و به جهان اطراف تان بیشتر توجه کنید. برای دیگران مهم است تا به حرف هایشان گوش دهید و میان کلام شان نپرید. سعی کنید به جای یک گوینده، یک شنونده خوب باشید. امروز با واقعیات زیادی روبه رو خواهید شد که متعجب تان خواهد کرد. زمان خوبی است تا به پیاده روی بروید و با طبیعت آشتی کنید.  از این که مدام خصلت واقعیتان را از دیگران پنهان کنید، خسته شده اید اما امروز قدرت و اعتماد به نفس لازم را پیدا می کنید تا خود واقعی تان را نشان دهید. نگران نباشید دیگران نیز از شخصیت شما استقبال خواهند کرد.
فـال روزانـه - Daily Omen

امروز را در خانه بگذرانید و به کارهای عقب مانده تان سرو سامان دهید. زمین را جارو کنید و گرد و خاک ها را بگیرید. فهرستی از چیزهایی که بدان احتیاج دارید تهیه کنید و به خرید بروید. نگران نباشید، با انرژی که در فضا پراکنده است، به تمام کارهایتان خواهید رسید. امروز هیچ محدودیتی برای زندگی رمانتیک خود نخواهید داشت. اگر مجرد هستید، فردی به شما پیشنهاد ازدواج می دهد اما شما نمی خواهید این آزادی را از خود بگیرید، به همین دلیل پیشنهاد او را رد می کنید اما حواستان باشد که این کار را محترمانه انجام دهید تا کدورتی پیش نیاید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز هم از نظر روحی و هم از نظر جسمی احساس قدرت می کنید بنابراین هیچ چیز و هیچ کس نمی تواند بر شما تاثیر بگذارد و ناراحت تان کند. حال زمان آن است که موانع موجود بر سر راهتان را بردارید و به سمت هدفی که مدت هاست در سر دارید، پیش روید. عشق تان دوست ندارد شما در خانه بمانید، پس دلش را نشکنید و به پشنهاد او گوش دهید و برای کمی خوشگذرانی به بیرون از خانه بروید. بد نیست گاهی از عادات روزمره زندگی دور شوید و کاری را که از آن لذت می برید، انجام دهید.

فـال روزانـه - Daily Omen

انرژی که امروز به دست می آورید، قادرید هر کاری را به عهده بگیرید و در آنها موفق شوید. از این موفقیت نیز احساس آزادی و رهایی می کنید. زمان آن است تا موانعی را که مانع از پیشرفت تان می شوند از سر راه بردارید. خودتان را از مشورت دیگران نیز دریغ نکنید زیرا آنها می توانند راههای مختلفی را به شما نشان دهند. شما از چشم دیگران جذاب و گیرا هستید پس اعتماد به نفس داشته باشید. اگر مجرد هستید، امروز با فردی آشنا می شوید که می تواند شریک زندگی خوبی برایتان باشد. اگر چه ممکن است باورتان نشود اما این همان فردی است که عاشق اش خواهید شد.
فـال روزانـه - Daily Omen

سعی کنید امروز بیش از همیشه فعال باشید و تمرکزتان را بر کارهایی که انجام می دهید، بگذارید. رویاهای شما هیچ اهمیتی برای دیگران ندارند بنابراین آنها را برای خود نگه دارید. برای این که حال تان به بهترین شکل تغییر کند، به دل طبیعت بروید و درختان و گلها را با دست هایتان لمس کنید. پیشنهاد می کنیم زود در دام عشق نیافتید، به خصوص در چنین روزی. شاید این طور تصور کنید که نیمه گم شده خود را یافته اید اما سعی کنید قبل از هر تصمیم و قول و قراری خوب فکر کنید و جوانب مختلف را در نظر بگیرید. از آنچه در زندگی دارید، لذت ببرید و خودتان را با مشکلات کوچک درگیر نکنید.
فـال روزانـه - Daily Omen

احساسات زیادی در شما در حال فوران است اما بهتر است بر آنها کنترل داشته باشید. با ثبات رفتاری، همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت. برای پیش بردن اهداف تان لازم نیست با دیگران دعوا کند بلکه کافی است سرتان در کار خودتان باشد و با برنامه پیش روید. اگر چه شما فردی پر شور و نشاط هستید اما امروز کمی احساس کسالت می کنید. به نظرتان دیگران نیز جذابیت خود را از دست داده اند و حرف هایشان هیچ گیرایی برای شما ندارد. اما نگذارید این احساس ادامه یابد. به زودی آفتاب زندگی شما دوباره طلوع خواهد کرد.

 فـال روزانـه - Daily Omen

امروز کمی عصبی هستید، شاید بدین دلیل است که می خواهید تمام کارهایی را که به عهده گرفته اید به اتمام برسانید اما بهتر است با خودتان صادق باشید و شرایط تان را درک کنید. برای آرامش خاطر به گلدان ها آب دهید و حیاط یا ایوان خانه تان را تمییز کنید. هر چه امروز با طبیعت ارتباط بیشتری برقرار کنید، برایتان بهتر خواهد بود. اگر در رابطه عاطفی خود به مشکل برخورده اید، سعی کنید خودتان آن را حل کنید و به دیگران نیز اجازه مداخله در کارهایتان را ندهید. منتظر یک سورپرایز از طرف شریک زندگی تان باشید.

فـال روزانـه - Daily Omen

چنین روزی را از دست ندهید زیرا همیشه رخ نمی دهد. شاید سنگینی کارتان شما را کمی عصبی و کم صبر کند اما بهتر است به جای ناراحتی، تمام انگیزه خود را به کار گیرید و هر چه زودتر کارها را به اتمام برسانید. کمی بین شما و شریک زندگی تان شکراب شده اما نمی دانید چگونه آن را حل کنید. هر چه می گویید خنده را بر لبان او نمی نشاند، اما نگران نباشید زیرا این شرایط خیلی طول نمی کشد. فقط کافی است کمی صبور باشید تا همه چیز به شرایط عادی خود باز گردد.

فـال روزانـه - Daily Omen

شاید تا به حال در انجام کارهایتان نیاز به تمرکز کافی نداشتید اما اگر می خواهید امروز به مشکل بر نخورید، باید تمام توانایی تان را به کار گیرید. سعی کنید به دنبال راههایی باشید که به زندگی تان ثبات دهد. اکنون زمان خوبی برای پنهان شدن و سکوت کردن نیست، اگر می خواهید هر چه زودتر از این شرایط خلاص شوید بهتر است راه دیگری را در پیش بگیرید، مشورت با دیگران می تواند درهای تازه ای را به روی شما بگشاید. مطمئن باشید دیگران برای شما ارزش زیادی قائلند، پس ناامید نشوید.

فـال روزانـه - Daily Omen

شما احتیاج به استراحت دارید، امروز زمان خوبی برای رسیدن به آرامش است پس سعی کنید کارهایی را که دوست دارید اما در حالت عادی وقت آن را پیدا نمی کنید، انجام دهید. از انرژی مثبتی که در فضا پراکنده است استفاده کنید و آن را برای پیشرفت تان به کار گیرید. از افرادی که می خواهند شما را از مسیرتان منحرف کنند نیز اجتناب کنید. شما بهتر از هر فرد دیگری مصلحت زندگی خود را می دانید، پس به توانایی هایتان اعتماد کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

هر جه در ذهن تان می گذرد را دور بریزید و تنها بر کارهایی که باید به اتمام برسانید تمرکز کنید. در آرامش خاطر برای آینده خود برنامه ریزی کنید. اگر کسی خواست شما را از راهتان باز دارد، سعی کنید به سرعت عکس العمل نشان ندهید. این کار تنها شرایط را بدتر می کند. اگر مجرد هستید و می خواهید رابطه ای را آغاز کنید، زود قضاوت و سپس تصمیم گیری نکنید. اگر چه خوش بینی شما افزایش یافته اما بهتر است عجولانه عمل نکنید و کمی صبر کنید تا اطلاعات بیشتری کسب کنید. به جای این که وقت تان را مدام برای راضی کردن دیگران صرف کنید، کمی ببشتر به خودتان برسید و به دنبال علاقمندی هایتان باشید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز حسابی سرتان شلوغ است اما انرژی لازم را برای انجام تمام شان دارید. خبر خوش است است که شما به زودی به هدفی که مدت هاست به دنبالش بوده اید، می رسید. احتما این که این موفقیت در محیط کار شما باید، زیاد است. پس از همین حالا این شادی را جشن بگیرید. بهتر است دامنه ارتباطات خود را گسترش دهید و با افراد بیشتری در ارتباط باشید. مطمئنا فواید بسیاری از آنها به شما خواهد رسید،  به علاوه شریم زندگی خود را نیز در میان آنها پیدا خواهید کرد.