فانیکس | سایت سرگرمی - تفریحی - آموزشی

ولی الله مومنی فوت کرد.

ولی الله مومنی فوت کرد با عکس,فوت ولی الله مومنی,عکس و بیوگرافی ولی الله مومنی,آژان معمای شاه فوت کرد,فوت بازیگر معروف ولی الله مومنی,درگذشت ولی الله مومنی,علت فوت ولی الله مومنی,

ولی‌ الله مؤمنی دوبلر و بازیگر پیشکسوت سینمای ایران که این روزها در حال ایفای نقش در سریال «معمای شاه» بود، ساعاتی قبل بر اثر سکته قلبی در بیمارستان رجائی شهر فوت کرد. ولی الله موم

ولی الله مومنی فوت کرد.

ولی الله مومنی فوت کرد. 242

ولی‌ الله مؤمنی دوبلر و بازیگر پیشکسوت سینمای ایران که این روزها در حال ایفای نقش در سریال «معمای شاه» بود، ساعاتی قبل بر اثر سکته قلبی در بیمارستان رجائی شهر فوت کرد.

ولی الله مومنی فوت کرد.

ولی الله مومنی در سال ۱۳۲۲ در اردبیل به دنیا آمد و از سال ۱۳۴۷ در عرصه دوبله مشغول فعالیت شد و در سال ۱۳۵۹ با فیلم قیام قدم به عرصه سینما گذاشت.

این بازیگر آخرین بار در سریال معمای شاه در نقش «آژان» و مأمور سفارت شوروی مقابل دوربین رفته قرار بود فردا چهارشنبه نهم دی ماه در شهرک سینمایی غزالی مقابل دوربین برود که متأسفانه درگذشت.روابط عمومی سریال معمای شاه درگذشت این هنرمند شریف را به خانواده وی و دست‌اندرکاران تلویزیون و سینمای ایران تسلیت گفته و برای او آمرزش آرزو می‌کند.

او پیش از این نقش هایی ماندگار در نقش امام خمینی(ره) و سریال ماندگار سردار جنگل و در نقش میرزا کوچک‌خان داشته است.