فانیکس | سایت سرگرمی - تفریحی - آموزشی

Nanoform؛ دیسکی از یاقوت

فانیکس,سایت سرگرمی تفریحی آموزشی,funix,funix.rzb.ir,funix.r98.ir,funix.rozblog.com,سرگرمی,تفریحی,آموزشی,اخبار روز,نوآوری,اخبار,روز,Nanoform؛ دیسکی از یاقوت,Nanoform,دیسکی از یاقوت,دیسک,یاقوت,تکنولوژی,گجت های خاص,

در گذشته شما می توانستید فایل ها را از کامپیوتر بر روی دیسک کوچکی  به نام فلاپی و موسیقی ها و آهنگ ها را بر روی نوار کاست ذخیره کنید. زیاد هم از آن زمان فاصله نگرفته ایم و به خوبی بامشکلات فلاپی و نوارکاست ها آشنایی داریم و با اشکال متفاوت ذخیره سازی دیجیتال این فرمت ذخیره سازی به فراموشی سپرده شد. صدر صد در این جابه جایی روش ذخیره سازی تعداد زیادی از اطلاعات از بین رفته اند. برای مقابله با ناسازگاری آینده، یک فرانسوی به نام فارنهایت 2451 یک نوع دیسک را راه اندازی کرد که  معتقد است در…

Nanoform؛ دیسکی از یاقوت

Nanoform؛ دیسکی از یاقوت 136

فانیکس

در گذشته شما می توانستید فایل ها را از کامپیوتر بر روی دیسک کوچکی  به نام فلاپی و موسیقی ها و آهنگ ها را بر روی نوار کاست ذخیره کنید. زیاد هم از آن زمان فاصله نگرفته ایم و به خوبی بامشکلات فلاپی و نوارکاست ها آشنایی داریم و با اشکال متفاوت ذخیره سازی دیجیتال این فرمت ذخیره سازی به فراموشی سپرده شد. صدر صد در این جابه جایی روش ذخیره سازی تعداد زیادی از اطلاعات از بین رفته اند.

فانیکس

برای مقابله با ناسازگاری آینده، یک فرانسوی به نام فارنهایت 2451 یک نوع دیسک را راه اندازی کرد که  معتقد است در رسانه های دیجیتال برای ذخیره سازی این نمونه تقریبا جاودانه خواهد شد.

 

Nanoform از دو قطعه یاقوت کبود مصنوعی باهم بدون چسب ذوب ساخته شده است. بین آنها، تعداد زیادی پیکسل وجود دارد که شما می توانید تا 2500 تصاویر ارزشمند خود و همچنین اسنادتان را در آن ذخیره کنید. این ذخیره سازی به صورتی است که در این ورق نازک از یاقوت کبود اسناد و تصاویر شما به صورت مینیاتوری انگار حکاکی شده است.

فانیکس

Nanoform می تواند در ساخت و ساز و روش ذخیره سازی بیشترین طول عمر را داشته باشد. این ادعا کاملا درست است زیرا یاقوت کبود در رده بندی سخت ترین مواد در جهان، در رده دوم است و پس از الماس قرار دارد. این دیسک در برابر آتش و آب و حتی اسید مقاومت دارد.

 

فایل های ذخیره سازی شده در این دیسک دیده می شوند و اگر تکنولوژی ذخیره سازی در آینده تغییر کند برای دسترسی به تصاویر و اسناد خود کافیست یک ذره بین داشته باشید. با ذربین می توانید تمام فایل ها و تصاویر ذخیره شده بر روی آن را ببینید.

فانیکس

کیفیت ذخیره سازی هم قابل ملاحظه است. در یک نمونه اولیه، این تیم توانستند در Nanoform با خیال آسوده، تمام جنگ و صلح تولستوی را بر هشت اینچ این دیسک قرار دهند. علاوه بر این دیسک یاقوت کبود را می توان، کمی هنرمندانه تر و هنری تر هم  استفاده کرد. مثلا شما از قابلیت قابل رویت بودن عکس ها می توانید استفاده کنید و با ریختن عکس های ازدواج خود بر روی آن و آویزان کردن آن یک قاب هنری به صورت دیجیتال داشته باشید.

در حال حاضر این محصول در مرحله جمع آوری سرمایه گذار می باشد و با حامیان اولیه توانسته اند یک نسخه یک اینچ از آن ساخته شود.برای آماده شدن و عرضه بازار، این راه زیاد هم، طولانی نیست. با ما همراه باشید با تکنولوژی و گجت های خاص و از دنیای روبه پیشرفت لذت ببرید.