فانیکس | سایت سرگرمی - تفریحی - آموزشی

عکس های هنری و جالب رویا نونهالی

عکس های رویا نونهالی و همسرش,عکس های جدید از رویا نونهالی و همسرش,عکس های رویا نونهالی در خندوانه,عکس های جدید رویا نونهالی,عکس های جدید از رویا نونهالی,عکس های شخصی رویا نونهالی,جدیدترین عکس های رویا نونهالی,بیوگرافی رویا نونهالی,رویا نونهالی,گریم جالب رویا نونهالی در نمایش تارتوف,گریم رویا نونهالی در نمایش تارتوف,رویا نونهالی در خندوانه,رویا نونهالی خندوانه,رويا نونهالي و همسرش,عکسهای رویا نونهالی و همسرش,رویا نونهالی و همسر,رویا نونهالی+همسرش,رويا نونهالی,رویا نونهالی و همسرش,رویا نونهالی عکس,

سلفی زیبای رویا نونهالی و همسرش روی چمن ها   رویا نونهالی و همسرش در نمایش تارتوف   رویا نونهالی در نمایش تارتوف این بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون که نخستین تجربه تئاتری خود را در

عکس های هنری و جالب رویا نونهالی

عکس های هنری و جالب رویا نونهالی 386

عکس های هنری و جالب رویا نونهالی

سلفی زیبای رویا نونهالی و همسرش روی چمن ها

 

عکس های هنری و جالب رویا نونهالی

رویا نونهالی و همسرش در نمایش تارتوف

 

رویا نونهالی در نمایش تارتوف

این بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون که نخستین تجربه تئاتری خود را در مقام کارگردان روی صحنه دارد با انتشار یادداشت کوتاهی که در اختیار خبرگزاری کار ایران قرار داد از علاقه گروه برای ادامه اجراها گفت.

در متن این داشت آمده است: ذهن تصور می‌کند، آنگاه اراده می‌کنی، جمع می‌شویم و بخشی دیگر از زیستن متولد می‌شود و به راه می‌افتد. نمایش «تارتوف» و همراهی تماشاگرانش به گفت، ماجرا ادامه دارد و می‌تواند میزبان نگاه‌های بیشتری باشد. با شوق به اجرای دوره‌ای دیگر فکر می‌کنیم؛ به زودی. از مهربانی و همراهی همه بی‌نهایت ممنونیم.

 

عکس های هنری و جالب رویا نونهالی

گریم جالب رویا نونهالی در نمایش تارتوف

 

نمایش «تارتوف» نوشته مولیر و ترجمه مهشید نونهالی به کارگردانی رویا نونهالی از چهارم مرداد ماه در تالار شمس (اقدسیه) روی صحنه رفت و با استقبال مخاطبان مواجه شد و در تمامی نوبت‌های اجرایی بلیت خارج از ظرفیت فروخت.

همین استقبال موجب شد تا گروه، اجرای پایانی امروز جمعه - ششم شهریور ماه - را در دو نوبت ۱۷ و ۲۰ روی صحنه ببرد.

محسن حسینی، مریم بوبانی، رویا بختیاری، محمدرضا مالکی، محمدعلی حسینعلی، روزبه مهر، هومن کیایی، محمد هادی عطایی، شیرین اسماعیلی و رویا نونهالی در کمدی «تارتوف» ایفای نقش می‌کنند.

در توضیح داستان این نمایش آمده است: «تارتوف» داستان آدم است، وقتی نمی‌خواهد ببیند، وقتی تصمیمش را از قبل گرفته و تا آنجا انکار می‌کند که انکار شود! خانواده در آستانه یک ازدواج نسبتاً خجسته قرار دارد اما با ورود کسی که دل از رئیس خانواده برده، همه چیز دگرگون می شود و وقتی همه چیز جابه جاست، مضحکه ای برپاست! بازیگران بازیگوش، می خواهند این صحنه ها را بازی کنند اما درام داغ انسان فریبکار، آنها را هر از چند گاه به کام خود می‌کشد.

رامین حیدری فاروقی علاوه بر تهیه‌کنندگی، نگارش سروده‌های فارسی نمایش «تارتوف» را برعهده داشته است.

 

عکس های هنری و جالب رویا نونهالی

 

بیوگرافی رویا نونهالی:

رؤیا نونهالی متولد ۲۴ بهمن ۱۳۴۱ در تهران می‌باشد. وی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون ایران است. اصلیت وی به روستای تاکر از توابع بخش بلده شهرستان نور در استان مازندران بر می‌گردد. نونهالی دارای تحصیلات در رشته نقاشی از دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران است.

 

عکس های هنری و جالب رویا نونهالی

 

آغاز فعالیت هنری از سال ۱۳۶۲ با بازیگری تئاتر. فعالیت در سینما از سال ۱۳۶۶ با حضور در فیلم «یار در خانه و...» ساخته خسرو سینایی. بازی در تلویزیون سال ۱۳۸۱ با مجموعه «خواب و بیدار».

 

عکس های هنری و جالب رویا نونهالی

عکس های هنری و جالب رویا نونهالی

عکس جدید رویا نونهالی در برنامه خندوانه

 

عکس های هنری و جالب رویا نونهالی