فانیکس | سایت سرگرمی - تفریحی - آموزشی

تعرض بی رحمانه پسر جوان به دختر همسایه

تعرض بی رحمانه پسر جوان به دختر همسایه,تعرض به دختر همسایه,

دختر مدرسه ایی که در ماه گذشته در سن 13 سالگی فرزند خود را به دنیا آورد و در پی شکایتی از جنایت کار که یک پسر 19 ساله است خواستار مجازات او به اتهام تعرض شد. براساس گزارش پلیس خانواده قربانی ساکن \" ب

تعرض بی رحمانه پسر جوان به دختر همسایه

231

دختر مدرسه ایی که در ماه گذشته در سن 13 سالگی فرزند خود را به دنیا آورد و در پی شکایتی از جنایت کار که یک پسر 19 ساله است خواستار مجازات او به اتهام تعرض شد.

براساس گزارش پلیس خانواده قربانی ساکن " بلفاست " پس از فهمیدن بارداری دخترشان از این موضوع شوکه شدند و از دخترشان که از ترس این موضوع را پنهان نگه داشته بود حمایت کردند تا بتوانند جنایت کار را پیدا و به پلیس تحویل دهند.

 پلیس در ادامه افزود جنایت کار  که به مدت چند سال با دخترک همسایه بود با سواستفاده، اذیت و آزار های روانی دخترک را بازیچه ی هوس های شیطانی خود قرار داد و به او در سن 12 سالگی تعرض کرد به طوری که حالا با به دنیا آوردن فرزندش در سن 13 سالگی جوانترین مادر در " بریتانیا " محسوب می شود.

گفتنی است که این قربانی پنجمین مادر جوان " بریتانیا " می باشد که قربانی تعرض شدند.

پدر این دختر قربانی در گزارش خود به پلیس گفت: از اینکه دخترم حالش خوب است خدا را شکر می کنم این رابطه می توانست بدتر از این تمام شود و دخترم به اعتیاد به  مواد مخدر کشیده شود و در ادامه گفت: دختران بسیاری را دیده ام که با ترد شدن از خانواده به بزهکاری روی آورده اند.

جنایت کار توسط پلیس بازداشت شد و در حال حاضر در حبس به سر می برد و باید در دادگاهی که به زودی برگزار می شود به اتهام تعرض حاضر شود.