فانیکس | سایت سرگرمی - تفریحی - آموزشی

کودک 5 ساله در کنار جاده جا ماند و تصادف کرد.

کودک 5 ساله در کنار جاده جا ماند و تصادف کرد.,حوادث رانندگی در ایران,حوادث رانندگي در ايران,اخبار حوادث رانندگی در ایران,آمار حوادث رانندگی در ایران,حوادث رانندگی وحشتناک در ایران,حوادث رانندگی امروز,حوادث رانندگی امروز ایران,حوادث رانندگي امروز,اخبار حوادث رانندگی امروز,حوادث رانندگی امروز در ایران,حوادث رانندگی وحشتناک,حوادث وحشتناك رانندگي,حوادث ترسناک رانندگی,وحشتناکترین حوادث رانندگی,حوادث رانندگی ایران,حوادث رانندگي ايران,فیلم حوادث رانندگی در ایران,عکس حوادث رانندگی در ایران,تصاویر حوادث رانندگی در ایران,

یک کودک پنج ساله قوچانی که بر اثر بی احتیاطی والدین در محور مشهد- ملک آباد از ادامه سفر جامانده بود متاسفانه به دلیل تصادف با خودرو های عبوری دچار حادثه شد. یک کودک پنج ساله که روز گذشته به همراه خ

کودک 5 ساله در کنار جاده جا ماند و تصادف کرد.

کودک 5 ساله در کنار جاده جا ماند و تصادف کرد. 278

کودک 5 ساله در کنار جاده جا ماند و تصادف کرد.

یک کودک پنج ساله قوچانی که بر اثر بی احتیاطی والدین در محور مشهد- ملک آباد از ادامه سفر جامانده بود متاسفانه به دلیل تصادف با خودرو های عبوری دچار حادثه شد.

یک کودک پنج ساله که روز گذشته به همراه خانواده در حال عزیمت به مشهد مقدس بود در حوالی «ملک آباد» و در ۴۰ کیلومتری مشهد مقدس به دلایل نامعلوم از ادامه سفر و همراهی با والدینش جا ماند و دقایقی بعد متاسفانه به دلیل تصادف با یک خودروی عبوری در جاده دچار سانحه شد.

رئیس جمعیت هلال احمر مشهد در خصوص تشریح این حادثه بیان کرد: این کودک در حالی که در کنار جاده رها شده بود با یک خودروی عبوری برخورد کرد که در این حادثه دچار مصدومیت شدید شد.

حسن پرکار بیان کرد: با طلب استمداد مسافران عبوری از سامانه ۱۱۲ جمعیت هلال احمر بلافاصله امدادگران این جمعیت در محل حادثه حاضر شدند و پس از انجام اقدامات اولیه این کودک مصدوم را به بیمارستان شهید کامیاب مشهد منتقل کردند.

پرکار در این رابطه از والدین خواست تا در هنگام توقف و استراحت در مسیرهای سفر مراقب کودکان خود به ویژه در جاده‌ها باشند تا همچون این کودک خردسال دچار سانحه نشوند و خاطره تلخی در ایام سفر و شادی برای خود و خانواده‌هایشان رقم نزنند.