فانیکس | سایت سرگرمی - تفریحی - آموزشی

دستگیری ملی پوش فوتبال در پارتی شبانه + عکس

پارتی شبانه,پارتی مختلط,پارتی های شبانه,دستگیری بازیکن تیم ملی در پارتی,دستگیری دختر و پسر در پارتی شبانه,دستگیری ملی پوش فوتبال در پارتی شبانه + عکس,دستگیری ملی پوش فوتبال در پارتی شبانه,عکس دستگیری ملی پوش فوتبال در پارتی شبانه,پارتی مختلط در ایران,پارتی مختلط ایرانی,پارتی مختلط تهران,پارتی مختلط در تهران,پارتی مختلط فیس بوک,پارتی مختلط در استخر,پارتی مختلط دانشجویان دانشگاه امیرکبیر,پارتی مختلط در تالار دشت بهشت,پارتی مختلط شبانه,پارتی شبانه تهران,پارتی شبانه در تهران,پارتی شبانه در تهران 18 عکس,

یکی از بازیکنان ملی‌پوش فوتبال که در پارتی شبانه شرکت کرده بود درحالتی نامتعادل دستگیر شده و همچنان در بازداشت به سر می‌برد. دو هم تیمی او که از صحنه گریختند تحت پیگرد پلیس هستند. به گزارش

دستگیری ملی پوش فوتبال در پارتی شبانه + عکس

دستگیری ملی پوش فوتبال در پارتی شبانه + عکس 646

یکی از بازیکنان ملی‌پوش فوتبال که در پارتی شبانه شرکت کرده بود درحالتی نامتعادل دستگیر شده و همچنان در بازداشت به سر می‌برد. دو هم تیمی او که از صحنه گریختند تحت پیگرد پلیس هستند.

به گزارش خبرنگار مهر، یکی از بازیکنان ملی‌پوش فوتبال که در یکی دو سال گذشته مورد توجه اکثر تیم‌های مطرح لیگ برتری قرار گرفته بود به همراه دو هم تیمی خود در یک پارتی شبانه در یکی از محله‌های معروف شهر خود شرکت کردند که این بازیکن در حالتی نامتعادل دستگیر شد اما دو بازیکن دیگر متواری شدند و پلیس به دنبال آنهاست.

دستگیری ملی پوش فوتبال در پارتی شبانه + عکس

تلاش‌ها برای آزادی این بازیکن از سوی خانواده وی و مسئولان باشگاه تا این لحظه بدون نتیجه مانده و او همچنان در بازداشت به سر می‌برد. پلیس اعلام کرده است که دو بازیکن دیگر که فرار کرده بودند باید خود را هر چه سریع‌تر معرفی کنند در غیر اینصورت آنها را در منزل یا بر سر تمرین دستگیر خواهد کرد.

دستگیری ملی پوش فوتبال در پارتی شبانه + عکس

یکی از دو بازیکنی که گریخته‌اند سابقه حضور در یکی از تیم‌های پرطرفدار پایتخت را دارد اما جالب اینکه دیگر بازیکن متواری خارجی است و باید دید چه سرنوشتی در  انتظار این بازیکن خواهد بود.

دستگیری ملی پوش فوتبال در پارتی شبانه + عکس